Suplement diety PROBIOTIC & FIBER


PROBIOTIC FIBER Zawiera włókna roślinne oraz probiotyki


Suplement diety PROBIOTIC & FIBER szczególnie polecany jest:
  • osobom, które chcą wspierać procesy trawienia
  • osobom, które są w trakcie, jak również po chemioterapii lub terapii antybiotykowej
  • osobom, które są zmuszone do stosowania różnego rodzaju diet
  • osobom, które przez cały rok w aktywny sposób chcą chronić swoje zdrowie
  • osobom, które chcą zachować sprawność fizyczną i psychiczną

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
Wapń 235 mg
Koncentrat z następujących składników: Niebiesko-zielone algi, proszek
z chlorelli, sproszkowany sok z jęczmienia, brokuły, sproszkowany
brązowy ryż, wyciąg z korzenia jeżówki purpurowej (Echinacea purpurea)
3:1, wyciąg z liści zielonej herbaty, sproszkowane liście szpinaku
200 mg
Inulina 50 mg
Pektyna jabłkowa 25 mg
Otręby zbożowe 25 mg
Psyllium (babkapłesznik) 25 mg
Pałeczki kwasu mlekowego (Lactobacillus acidophilus) 20 mg
Bifidobakterie (Lactobacillus bifidus) 20 mg
Pałeczki jogurtu (Lactobacillus bulgaricus) 20 mg
Owoc papryki
10 mg
Mięta pieprzowa 10 mg
Grzyb Shitake (Twardnik japoński) 10 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • 1-2 tabletki dziennie (rano i wieczorem), po posiłku
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, chociaż w trakcie i po zakończeniu leczenia (np. po terapii antybiotykowej) możliwe jest czasowe zwiększenie spożycia do 2 tabletek dwa razy dziennie
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 roku życia
  • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Wystarczająca ilość probiotyków dostarczanych do organizmu zmniejsza występowanie niepożądanych drobnoustrojów w jelitach. Stąd codzienne ich spożywanie jest bardzo ważne, by zapobiec zaburzeniom trawienia, biegunkom czy zaparciom, jak również w celu zapobiegania osłabieniu układu odpornościowego i związanym z nim wzrostem ryzyka zachorowania. Probiotyki te obejmują głównie rodzaj Lactobacillus, które chociaż znajdują się w niektórych artykułach spożywczych, nie są zazwyczaj dostarczane w wystarczającej ilości. Stres, niewłaściwe odżywianie, leki (zwłaszcza antybiotyki lub chemioterapia) niszczą korzystną florę bakteryjną w jelitach. Prawidłowa ilość, wzrost oraz żywotność probiotyków zabezpieczają substancje zwane prebiotykami - które stymulują rozwój prawidłowej flory jelitowej. Te prebiotyki to min. błonnik z surowców roślinnych, pektyny, psyllium, otręby lub włókna inuliny.
PROBIOTIC&FIBER to kombinacja dokładnie tych dwóch grup - probiotyków i prebiotyków, co pozwala na optymalne zabezpieczenie aktywności bakterii w przewodzie pokarmowym. Ponadto, probiotyki poprawiają absorpcję wapnia, pierwiastków śladowych, aminokwasów oraz witamin ze spożywanych pokarmów. Dlatego w skład suplementu włączona została roślinna komponenta - spirulina, chlorella, sok z jęczmienia, brokuł, zielona herbata, szpinak - które mają bardzo wysokie zawartości aminokwasów i minerałów. Dodatkowo, suplement zawiera Twardnik japoński (grzyb Shiitake) - obniżający stężenie cholesterolu we krwi, oraz przeciwdziała stwardnieniu tętnic. Był również stosowany w tradycyjnej medycynie japońskiej w leczeniu przeziębienia, chorób układu krwionośnego, ale także guzów.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej