Suplement diety LIVERED


LIVERED Kompleks naturalnych substancji, które wspierają pracę wątroby


Suplement diety LIVERED szczególnie polecany jest:
  • osobom, które chcą wspomagać regulację czynności swojej wątroby
  • osobom, które chcą przynieść ulgę swojej wątrobie
  • osobom, które chcą zapobiegać różnego rodzaju schorzeniom wątroby, np. zwyrodnienie tłuszczowe, marskość, itp.

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
Witamina C (kwasaskorbinowy) 150 mg
Wapń 11,7 mg
Korzeń mniszka lekarskiego 200 mg
Korzeń buraka czerwonego 200 mg
Lecytyna sojowa 60 mg
Inozytol 60 mg
Wyciąg z nasion ostropestu plamistego 50 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • 1 tabletka dziennie, po posiłku
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, chociaż w przypadku podwyższonych wyników badań czynności wątroby wskazane jest okresowe zwiększenie spożycia
  • popijać dużą ilością wody (minimum 1 szklanka)
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
  • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Wątroba jest jednym z najważniejszych organów w naszym ciele. To największy gruczoł, ale również najistotniejsza część układu pokarmowego. Odpowiada ona min za syntezę czynników krzepnięcia, białek osocza, wytwarza heparynę, wiele enzymów, oraz żółć, która jest niezbędna do metabolizowania tłuszczów. Stanowi centrum oczyszczania organizmu z toksyn (ale także leków, alkoholu i produktów metabolizmu), które neutralizuje i usuwa. Ponieważ jest to bardzo ważny organ, natura wyposażyła go w szerokie zdolności regeneracji, jednak długotrwałe obciążenia mogą prowadzić do poważnych zaburzeń. W ich konsekwencji powstają takie schorzenia jak marskość, czy stłuszczenie, a czasem nawet nowotwory. Dlatego też, jeśli wiemy, że nasza wątroba narażona jest na obciążenia, warto rozważyć jej okresową pomoc. Suplement LIVERED został stworzony z myślą o wsparciu aktywności hepatocytów i ich regeneracji przy wykorzystaniu naturalnych substancji, które jednak nie stanowią kolejnego obciążenia dla wątroby.
Suplement LIVERED zawiera tylko naturalne substancje z korzenia mniszka lekarskiego i korzenia buraka czerwonego, które wspierają działalność oczyszczającą wątroby. Lecytyna i inozytol zapobiegają osadzaniu się tłuszczu w wątrobie oraz wspierają procesy regeneracji; witamina C i wapń wspierają aktywność komórek wątroby. Natomiast standaryzowany na sylimarynę ekstrakt z nasion ostropestu plamistego wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne, rozkurczowe, detoksykujące, żółciotwórcze i żółciopędne. Zapobiega również wytrącaniu się złogów i kamieni żółciowych.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej