Suplement diety DETOX FORMULA


DETOX FORMULA Kompleks składników pochodzenia roślinnego, który skutecznie wspomaga detoksykację organizmu

Suplement diety DETOX FORMULA szczególnie polecany jest:
  • osobom, które przechodząc proces detoksykacji organizmu
  • osobom, które mają problemy z wypróżnieniem

Skład:
Jedna kapsułka zawiera: Ilość
Magnez 67,67 mg
Wyciąg z korzenia kurkumy 100 mg
Pektyna jabłkowa 83,33 mg
Psyllium - łuski z nasion babki Płesznik (Plantago Psyllium) 83,33 mg
Nasiona kopru 58,33 mg
Kwiat hibiskusa 50 mg
Pałeczki kwasu mlekowego (Lactobacillus Acidophilus) 25 mg
Mięta pieprzowa 25 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • 2 kapsułki trzy razy dziennie, po posiłku
  • popijać dużą ilością wody (minimum 1 szklanka)
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
  • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Oczyszczanie organizmu to proces, w czasie którego organizm pozbywa się substancji obcych, toksyn, produktów przemiany materii i różnych szkodliwych zanieczyszczeń. Główne narządy biorące udział w tym procesie to wątroba, okrężnica, nerki, płuca i skóra. Jako, że szkodliwe substancje dostają się do naszego organizmu w sposób ciągły (przez powietrze, wodę, żywność ) proces oczyszczania jest również procesem ciągłym. Obecny stan powietrza, rosnące zanieczyszczenie środowiska zewnętrznego, nowe typy związków chemicznych, dodatki do żywności, pestycydy itp oznaczają zwiększone zapotrzebowanie na procesy detoksykacji i wymagają więcej energii do pracy narządów biorących udział w tym procesie. Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty, istotnym jest wspieranie organizmu w tym procesie oraz zapewnienie mu energii poprzez ułatwienie procesów trawiennych.
DETOX FORMULA stanowi kompleks substancji naturalnych - pektyna jabłkowa, pałeczki kwasu mlekowego, mięta pieprzowa - które ułatwiają procesy trawienne i odciążają organizm. Nasiona kopru zapobiegają wzdęciu i uczuciu przepełnienia. Połączenie nasion babki płesznik z pektyną ma właściwości oczyszczające oraz ułatwiające ruch treści pokarmowej w przewodzie, co skutecznie redukuje problemy z zaparciami. Dodatkowo umożliwia to szybsze wiązanie substancji toksycznych i ich usunięcie z organizmu. Połączenie z kurkumą poprawia krążenie krwi, co przyspiesza procesy trawienne, oraz oczyszczanie organizmu. Dodatek pałeczek kwasu mlekowego pozwala uzupełnić florę bakteryjną przewodu pokarmowego, co również usprawnia procesy trawienne w organizmie.
DETOX FORMULA stanowi kompleksową pomoc w procesie detoksykacji organizmu, który jest podstawą zdrowego i aktywnego funkcjonowania organizmu.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej