Suplement diety ALOE VERA & ENZYMES


ALOE VERA ENZYMES Zawiera enzymy oraz składniki roślinne, które intensywnie wspomagają trawienie

Suplement diety ALOE VERA & ENZYMES szczególnie polecany jest:
  • osobom, które mają jakiekolwiek problemy z trawieniem
  • osobom, które w wyniku intensywnego trybu życia nie mają czasu na regularne posiłki i spożywają je bardzo nieregularnie
  • osobom, które na co dzień funkcjonują w warunkach wysokiego poziomu stresu
  • osobom, które chcą przyspieszyć proces gojenia się ran

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
Korzeń imbiru (Zingular officinale) 50 mg
Bromelaina (z łodygi ananasa Ananas Comosus) 25 mg
Papaina (Carica papaya) 25 mg
Bromelaina 10:1 (z całego ananasa) 22,5 mg
Liść papai (Carica papaya) 22,5 mg
Lipaza (Rhizopus oryzae) 20 mg
Proteaza (Aspergillus oryzae) 20 mg
Liść aloesu (Aloe barbadensis) 12,5 mg
Amylaza (Aspergillus oryzae) 10 mg
Celulaza (Tricoderma longibrachiatum) 5 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • od 2 do 3 tabletek dziennie, po posiłku
  • ssać lub połykać, popijając dużą ilością wody (minimum 1 szklanka)
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
  • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Nieregularny tryb życia, który często łączy się z pospiesznym wyborem posiłków (często ciężkostrawnych), oraz zmiennymi porami ich przyjmowania powoduje zwiększenie częstotliwości i odczuwalności zaburzeń trawienia wśród coraz większej liczby ludzi.
Dostrzegane są one w szczególności jako zaburzenia żołądkowe, uczucie napięcia w obrębie przewodu pokarmowego, wzdęcia, a także spowolnienie trawienia.
Proponowany przez nas suplement diety - ALOE VERA & ENZYMES został stworzony z myślą o tego typu problemach. W jego skład wchodzi kompleks enzymów (lipaza, proteaza, celulaza) wytwarzany przez kilka gatunków grzybów, które są w stanie strawić prawie wszystkie składniki odżywcze, łącznie z celulozą. Działają one uzupełniająco w przewodzie pokarmowym, wspomagając enzymy wytworzone przez organizm, oraz usprawniając funkcjonowanie trzustki. Kolejnym czynnym składnikiem jest liść aloesu, który poza łagodzącym działaniem w obrębie przewodu pokarmowego, zawiera również saponiny, które wzmagają wydzielanie śluzu i soku żołądkowego, ułatwiają wchłanianie substancji pokarmowych z jelit. Dodatkowo składniki zawarte w liściach aloesu działają przeciwzapalnie w obrębie przewodu pokarmowego. Podobne działanie charakteryzuje kolejny surowiec preparatu - korzeń imbiru, którego składniki są metabolizowane do salicylanu, dając komponentę o łagodnym działaniu przeciwbólowym. Imbir łagodzi także nudności, często spowodowane nadmiernym spożyciem pokarmów.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej