Suplement diety SUPERVISOR FORMULA


SUPERVISOR FORMULA Kompleks minerałów, witamin i przeciwutleniaczy wzmocnienia zdrowia oraz ogólnej ochrony u młodzieży oraz osób dorosłych.

Suplement diety SUPERVISOR FORMULA szczególnie polecany jest:
  • osobom, które na co dzień funkcjonują w warunkach wysokiego poziomu stresu
  • osobom w trakcie leczenia urazów (rekonwalescencji)
  • osobom, które przez cały rok w aktywny sposób chcą chronić swoje zdrowie

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
WitaminaA (beta-karoten) 208 mcg
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 150 mg
Witamina D2 (ergokalcyferol) 2,5 mcg
Witamina E (Octan D-alfa-tokoferylu) 33,3 mcg
Witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 25 mg
Witamina B2 (ryboflawina) 25 mg
Niacyna (nikotynamid) 25 mg
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 25 mg
Kwasfoliowy (kwas pteroilomonoglutamowy) 100 mcg
Witamina B 12 (cyjanokobalamina) 125 mcg
Biotyna (D-biotyna) 25 mcg
Kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia) 25 mg
Wapno (węglan wapnia) 50 mg
Żelazo (glukonian żelaza) 3,75 mg
Jod (jodek potasu) 25 mcg
Magnez (tlenek magnezu) 50 mg
Cynk (tlenek cynku) 10 mg
Selen (L-selenometionina) 25 mcg
Miedź (glukonian miedzi) 0,5mg
Mangan (glukonian manganu) 1,25 mg
Chrom (pikolinian chromu) 2,5 mcg
Potas (glukonian potasu) 25 mg
Bioflawonoidyze skórki cytryny 62,5 mg
L-glutation 5 mg
Kwas alfa-liponowy 3,75 mg
Wyciąg z pestek winogron 2,5 mg
Wyciąg ze skórek winogron 2,5 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • dorośli - od 2 do 4 tabletek dziennie, młodzież - 1 tabletka dziennie
  • przyjmować po głównym posiłku
  • w warunkach zwiększonego stresu lub w okresie rekonwalescencji, dzienne spożycie może zostać czasowo zwiększone do 2 tabletek trzy razy dziennie dla osób dorosłych i 1 tabletki dwa razy dziennie dla młodzieży
  • suplement diety zalecany do stosowania przez cały rok
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
  • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Nowoczesny styl życia niesie ze sobą wiele negatywnych oddziaływań na nasze ciało.
Stres i napięcie, wysokie wymagania związane z aktywnością zawodową, ale także czynniki środowiskowe takie jak zanieczyszczenia powietrza, czy żywności - wszystkie te elementy powodują osłabienie naszej naturalnej ochrony organizmu oraz jednoczesny wzrost wolnych rodników w naszym ciele. Jeśli nasz organizm nie sprosta trudnemu zadaniu zredukowania ilości rodników - prędzej czy później doprowadzi to do zaburzeń niektórych funkcji narządów, oraz powstania tzw. stresu oksydacyjnego. Świadomi faktu, że nie zawsze istnieje możliwość natychmiastowego „zwolnienia tempa”, oraz zmiany stylu życia, wychodząc Państwu naprzeciw stworzyliśmy specjalny suplement diety - SUPERVISOR FORMULA - który ma stanowić wsparcie osób żyjących w dużym stresie i napięciu. Jest to produkt stworzony z 27 najważniejszych dla organizmu składników - witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, bioflawonoidów, kwasu liponowego oraz glutationu. Komponenta składników roślinnych zawarta w preparacie została również dokładnie przez nas przemyślana. Ponieważ w opisanych wyżej warunkach życia istnieje wysokie zapotrzebowanie na substancje przeciw utleniające, postanowiliśmy do preparatu dodać wyciąg z pestek i skórek winogron. Najnowsze badania naukowe dowiodły, że resweratrol - naturalna substancja z grupy polifenoli, w którą bogate są skórki winogron, (a co za tym idzie, również czerwone wino) - jest bardzo silnym antyoksydantem. Część naukowców uważa, że jest ona odpowiedzialna min. za tzw. „paradoks francuski”, czyli niską zachorowalności na choroby takie jak miażdżyca, czy nowotwory, oraz wyjątkową w Europie Zachodniej długość życia Francuzów, mimo niezdrowej diety, która jednak jest często uzupełniana czerwonym winem. Dlatego SUPERVISOR FORMULA został przez nas wzbogacony w wyciągi z pestek oraz skórek winogron.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej