Suplement diety STRONG C 1000


STRONG C 1000 Zawiera 1000 mg witaminy C w jednej tabletce o przedłużonym uwalnianiu

Suplement diety STRONG C 1000 szczególnie polecany jest::
 • osobom, które potrzebują duże dawki witaminy C
 • osobom, które chcą przyjmować naturalną witaminnę C
 • osobom dorosłym, które na co dzień funkcjonują w warunkach wysokiego poziomu stresu
 • osobom w trakcie leczenia urazów (rekonwalescencji)
 • osobom, które mają zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C
 • młodzieży podczas dojrzewania i intensywnego wzrostu
 • osobom, u których utrzymuje się zmęczenia i wykazują się brakiem apetytu
 • w profilaktyce chorób zakaźnych (np. grypy)
 • osobom, które mają problemy z chorobami układu krążenia
 • osobom w trakcie procesu gojenia się ran w celu przyspieszenia
 • osobom, które chcą łagodzić objawy galerii
 • osobom, które mają objawy anemii spowodowaną brakiem żelaza
 • osobom, które mają podwyższony poziom cholesterolu

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
Witamina C (jako kwas askorbinowy) 1000 mg
Wapń (węglan wapnia) 30 mg
Magnez (tlenek magnezu) 30 mg
Cynk (tlenek cynku) 2 mg
Kompleks bioflawonoidówz cytryny 20 mg
Wyciąg z wiśni tropikalnej Acerola 4:1 10 mg
Bioflawonoidhesperydyna z cytrusów 10 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
 • 1 tabletka dziennie, po posiłku
 • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, chociaż możliwe jest czasowe zwiększenie spożycia do 2-3 tabletek dziennie
 • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
 • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Powszechnie wiadomo, że witamina C wpływa korzystnie na funkcje odpornościowe organizmu, reguluje wzrost i odbudowę tkanek, przyspiesza gojenie ran, jest odpowiedzialna za zdrowie dziąseł, zmniejsza ryzyko nowotworów i chorób sercowo-naczyniowych oraz odgrywa kluczową rolę dla aktywności niektórych enzymów w organizmie.
Pomimo iż eksperci nadal dyskutują, czy konieczne jest uzupełnianie tej witaminy, jeśli odżywiamy się prawidłowo, a jeśli tak, to w jakiej dawce - jedno jest pewne. Obecne środowisko, tempo pracy, stres i wiele innych czynników, które wpływają na nasz organizm prowadzą do zwiększonego zapotrzebowania na antyoksydanty, których najbardziej znanym przedstawicielem o udowodnionym działaniu jest witamina C. W przypadku zachorowań, nadmiernego przyjmowania używek, czy obciążenia stresem - zużycie przeciwutleniaczy w naszym organizmie wzrasta. To właśnie z myślą o takich momentach w życiu został przygotowany nasz preparat STRONG C 1000. Zwiększona zawartość witaminy C w postaci kwasu askorbinowego została wsparta przez naturalne bioflawonoidy z owoców cytrusowych, oraz silnie przeciw utleniający wyciąg z owoców Aceroli. Wiadomym jest, że wiśnie tej rośliny zawierają 20-30 razy więcej witaminy C niż identyczna ilość pomarańczy. W naszym preparacie STRONG C 1000 zawarte są również minerały, które służą zneutralizowaniu pH, tak, by zapobiec zwiększonej kwasowości w przewodzie pokarmowym. Pomimo zwiększonej dawki, niemożliwe jest przedawkowanie witaminy C, ponieważ jest ona witaminą rozpuszczalną w wodzie, a więc każda jej nadmierna ilość zostanie wydalona z organizmu z płynami ustrojowymi. Warto jednak mieć na uwadze, by nie przekraczać zalecanej przez nas ilości tabletek, ponieważ nadmiar i tak zostanie usunięty z organizmu, który nie magazynuje witaminy C. Należy pamiętać, że w przypadku witaminy tej skuteczniejsza jest regularna suplementacja, niż zażywanie jednorazowo wysokich jej dawek.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej