Suplement diety FEMALE CARE


FEMALE CARE Kompleks minerałów i witamin dla kobiet, zalecany szczególnie podczas ciąży oraz w okresie karmienia piersią i menopauzy

Suplement diety FEMALE CARE szczególnie polecany jest:
  • kobietom w każdym wieku, które prowadzą aktywny tryb życia i chcą chronić swoje zdrowie przez cały rok
  • i chcą zachować sprawność fizyczną i psychiczną
  • kobietom, które planują macierzyństwo
  • kobietom w trakcie ciąży, jak również w okresie karmienia piersią
  • kobietom w okresie menopauzy

Skład:
1 tabletka zawiera: Ilość
Witamina A (w postaci Beta-karotenu) 667 mcg
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 120 mg
Witamina D3 (cholekalcyferol) 10 mcg
Witamina E (Octan DL-alfa-tokoferylu) 20 mg
Witamina B1 (tiamina) 2 mg
Witamina B2 (ryboflawina) 4 mg
Niacyna (amid nikotyny) 20 mg
Witamina B6 (pirydoksyny) 5 mg
Kwas foliowy 975 mcg
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 12 mcg
Wapń (węglan wapnia) 200 mg
Żelazo (fumaran żelaza) 28 mg
Magnez (tlenek magnezu) 25 mg
Cynk (tlenek cynku) 25 mg
Miedź (tlenek miedzi) 2 mg
Jod (jodek potasu) 150 mcg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • poza okresem ciąży od 1 do 2 tabletek dziennie, w trakcie posiłku
  • w okresie pierwszych miesięcy ciąży 1 tabletka dziennie
  • od 5 miesiąca ciąży dawka dobowa może być zwiększona po konsultacji z lekarzem
  • w okresie menopauzy od 1 do 3 tabletek dziennie
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
Ciało każdej kobiety przechodzi przez wiele trudnych okresów w trakcie życia. Okresy te są związane ze zmianami hormonalnymi, które bezpośrednio wpływają na metabolizm i odżywianie. Dlatego dobrze jest mieć pod ręką "pomocnika", który pozwoli przezwyciężyć krytyczne momenty przejściowe pomiędzy kolejnymi cyklami. Najlepszym wyborem jest specjalny suplement diety, który dostarcza wszystkich składników odżywczych potrzebnych kobiecie do pozostania w zdrowiu i w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej, szczególnie w okresach wahań hormonalnych (ciąża, karmienie piersią, menopauza czy zespół napięcia przedmiesiączkowego).
Zdrowe żywienie połączone z regularnym spożywaniem witamin i minerałów jest nieodłącznym elementem świadomego planowania macierzyństwa. Prawidłowe przygotowanie organizmu do ciąży zapewnia nie tylko optymalny rozwój płodu podczas ciąży, ale również wpływa na jakość mleka matki. Jak wiadomo, w pierwszych miesiącach życia dziecka, mleko matki jest jedynym źródłem substancji pokarmowych, dlatego dobrze zbilansowana i uzupełniona suplementami dieta matki gwarantuje prawidłowy wzrost i rozwój również po narodzinach.
Należy pamiętać, że prawidłowy bilans posiłków, unikanie nadmiernego jedzenia i kontrola przyrostu masy ciała to nieodłączne elementy prawidłowo prowadzonej ciąży. Warto również mieć na uwadze, że w czasie tego wyjątkowego okresu dla naszego ciała, mogą wystąpić problemy ze strony przewodu pokarmowego (nudności, wymioty, zaparcia itd.), które są naturalnym objawem przystosowywania się organizmu do nowo zaistniałej sytuacji.
FEMALE CARE to suplement diety zawierający kompleks witamin, minerałów i pierwiastków śladowych pozyskanych z surowców naturalnych w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet w różnych okresach życia. Wzbogacenie codziennej diety poprzez regularne przyjmowanie suplementu pozwala zapobiegać deficytom najważniejszych dla organizmu kobiety witamin i minerałów. Proces ten ułatwia organizmowi przejście przez kolejne okresy zmian hormonalnych, tak by były one łagodniejsze i mniej odczuwalne. Jest to szczególnie ważne w okresie menopauzy, czy zespole napięcia przedmiesiączkowego.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej