Suplement diety CHEWING C 500


CHEWING C 500 Tabletki do ssania (tabletki do żucia), które zawierają 500 mg witaminy C

Suplement diety CHEWING C 500 szczególnie polecany jest:
 • osobom, które prowadzą intensywny i aktywny tryb życia i chcą zachować sprawność fizyczną i psychiczną
 • osobom, które na co dzień nie spożywają odpowiedniej ilości owoców i warzyw
 • osobom, które przez cały rok w aktywny sposób chcą chronić swoje zdrowie
 • dzieciom podczas intensywnego wzrostu (powyżej 6 roku życia)
 • młodzieży w okresie dojrzewania
 • osobom w trakcie leczenia urazów (rekonwalescencji)
 • kobietom w okresie ciąży oraz karmienia piersią (po konsultacji z lekarzem rodzinnym lub farmaceutą)

Skład:
1 tabletka zawiera: Ilość
Witamina C (kwas askorbinowy) 500 mg
Wapń (węglan wapnia) 20 mg
Magnez (tlenek magnezu) 15 mg
Cynk (tlenek cynku) 1 mg
Kompleks bioflawonoidów z cytryny 10 mg
Wyciąg z tropikalnej wiśni Acerola 4:1 5 mg
Bioflawonoid hesperydyna z cytrusów (Citrus sinensis, Citrus paradise,
Citrus limon, Citrus aurantifolia, Citrus reticulate)
5 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
 • 1 tabletka dziennie, po posiłku
 • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
 • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Właściwości i działanie witaminy C to prawdopodobnie jedne z najczęściej poruszanych tematów związanych z suplementacją. Jest ona rozpuszczalna w wodzie, nie jest produkowana przez organizm, ale jednocześnie jej dostarczenie jest bardzo istotne, ponieważ ludzie ciało nie potrafi jej samo syntezować. Najbardziej znaną właściwością witaminy C jest jej zdolność antyoksydacyjna, czyli „wyłapywanie” wolnych rodników z organizmu. Ze względu na tą cechę, a także szeroką dostępność, witamina C stała się jednym z najpopularniejszych przeciwutleniaczy, również jeśli chodzi o prewencję i walkę z nowotworem. Jej odpowiedni poziom w organizmie pomaga również układowi odpornościowemu w walce z wirusami, bakteriami, pasożytami i grzybami. Jest to cecha wykorzystywana przy zapobieganiu stanom zapalnym, grypie i przeziębieniu, jak i również zmniejszaniu objawów i okresu trwania tych chorób. Jej kolejną rolą jest ułatwianie wchłaniania żelaza z pokarmu, a także czynny udział w procesie syntezy kolagenu - głównego białka tkanki łącznej. Jego prawidłowy poziom gwarantuje sprężystość i rewitalizację skóry, ale również prawidłową regenerację ścięgien, chrząstek oraz naczyń krwionośnych. Jest on także nieodłącznie związany z procesami gojenia. Długotrwałe niedobory witaminy C w organizmie powodują osłabienie organizmu, samoistne krwawienia (związane z kruchością naczyń krwionośnych), mogą mieć również związek z osteoporozą, bólami stawów, niedokrwistością i wieloma innymi schorzeniami.
Świadomi istotności codziennej suplementacji witaminy C wychodzimy Państwu naprzeciw z naszym najnowszym produktem - CHEWING C 500, witaminą C w postaci rozpuszczalnych tabletek do żucia. Postać ta sprawia, że codzienna suplementacja staje się o wiele łatwiejsza, a jednocześnie nie powoduje spadku pH w żołądku ze względu na obecność komponentów minerałów. Warto również pamiętać, że Witamina C w preparacie została połączona z bioflawonoidami z roślinnych wyciągów, co ułatwia jej przyswajalność przez organizm, oraz chroni przed utlenianiem. Wyciągi z owoców cytrusowych i znanej ze swojej bardzo wysokie zawartości witaminy C Aceroli w sposób naturalny zwiększają prozdrowotne właściwości oferowanego przez nas preparatu.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej