Suplement diety CHEWING C 500

Suplement diety FEMALE CARE

Suplement diety IMUSTIM

CHEWING C 500 FEMALE CARE IMUSTIM
Tabletki do ssania zawierające 500 mg witaminy C Kompleks witamin i minerałów dla kobiet, zwłaszcza w okresie ciąży i karmienia piersią oraz menopauzy Wzmacniający odporność wyciąg z jeżówki, wzbogacony o witaminy i cynk
     

Suplement diety SUPERVISOR FORMULA

Suplement diety STRONG C 1000

 
SUPERVISOR FORMULA STRONG C 1000  
Kompleks witamin, minerałów i przeciwutleniaczy dla ogólnej ochrony i wzmocnienia zdrowia u młodzieży oraz osób dorosłych Zawiera 1000 mg witaminy C w jednej tabletce o przedłużonym uwalnianiu  

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej