Suplement diety JOY FLEX


JOY FLEX Zalecany dla wzmocnienia mięśni i stawów dla osób odczuwających ból stawów oraz jako uzupełnienie leczenia zapalenia stawów.


Suplement diety JOY FLEX szczególnie polecany jest:
 • osobom, które uprawiają amatorsko sporty obciążające mięśnie i stawy
 • sportowcom zawodowym
 • osobom, które codziennie ciężko pracują fizycznie
 • osobom, które cierpią na schorzenia mięśni i stawów
 • osobom, które chcą wzmocnić swoje stawy i mięśnie
 • osobom, które odczuwają ból stawów
 • osobom, które chcą wspomóc leczenie zapalenia stawów

Skład:
Jedna kapsułka zawiera: Ilość
Chlorowodorek glukozaminy 333,3 mg
MSM (metylosulfonylometan) 50 mg
Siarczan chondroityny 25 mg
Vilcacora (Uncaria tomentosa) 20 mg
Kadzidłowiec (Boswelia) 10 mg
Bromelaina 10 mg
Kwas hialuronowy 8,34 mg
L-prolina 8,34 mg
Wyciąg z kory wierzby białej 8,34 mg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
 • 1 kapsułka trzy razy dziennie, po posiłku
 • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, chociaż w trakcie i po intensywnym obciążeniu mięśni i stawów możliwe jest czasowe zwiększenie spożycia
 • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia
 • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Zdrowe stawy są podstawą ruchu. By nasz układ lokomocyjny sprawnie funkcjonował, warto o niego dbać zanim zaczniemy odczuwać ból lub jakiekolwiek oznaki zmniejszenia zakresu ruchu. Według danych statystycznych, co trzeci pacjent skarży się na zaburzenia układu ruchu! Spowodowane jest to wieloma czynnikami, np. siedzącym trybem życia, jak również długotrwałym przeciążeniom, paleniem, nieprawidłowym odżywianiem, nadwagą i innymi czynnikami, które negatywnie wpływają na elastyczność i wytrzymałość stawów oraz odżywienie chrząstki stawowej.
Siarczan chondroityny oraz glukozamina są elementami strukturalnymi chrząstki i ich uzupełnienie w codziennej diecie mogą pomóc utrzymać chrząstki w dobrym stanie funkcjonalnym. Wymienione wyżej składniki są częścią kompleksu naturalnych suplementów dla wzmocnienia stawów - JOY FLEX. Ich działanie jest wspierane przez inne składniki suplementu takie jak: MSM (metylosulfonylometan), kwas hialuronowy i aminokwas prolinę, które są kluczowe dla syntezy kolagenu. Dodatkowo, wyciągi z Kociego Pazura (Vilcacora) i Kadzidłowca (Boswellia) wraz z bromelainą stanowią komponentę przeciwzapalną i przeciwbólową, dzięki czemu zmniejszają ból i sztywność stawów, a także mają działanie oczyszczające. Wyciąg z kory wierzby białej naśladuje działanie aspiryny - a więc również zmniejsza stan zapalny i ból.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej