Suplement diety STIM Q


STIM Q Kompleks koenzymu Q10 i innych substancji naturalnych wspierających pracę serca

Suplement diety STIM Q szczególnie polecany jest:
  • osobom, które są obciążone genetycznymi predyspozycjami do chorób serca i układu krwionośnego
  • osobom zawodowo oraz amatorsko uprawiającym sporty obciążające układ krążenia
  • osobom, które z różnych powodów odczuwają ciągłe zmęczenie
  • osobom, które prowadzą intensywny i aktywny tryb życia i chcą zachować sprawność fizyczną i psychiczną

Skład:
Jedna kapsułka zawiera: Ilość
Witamina E 30 mg
L-karnityna
100 mg
Koenzym Q10 30 mg
Wyciąg z miłorzębu japońskiego (Gingko biloba) 10 mcg
Mieszanina naturalnych karotenoidów 5 mcg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • 1 kapsułka dziennie, najlepiej rano, po posiłku
  • popijać dużą ilością wody (minimum 1 szklanka)
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, chociaż w indywidualnych przypadkach możliwe jest zwiększenie spożycia do 1 tabletki dwa razy dziennie (rano i po południu)
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 12 roku życia
  • produkt nie jest zalecany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią
Nasze serce działa jako pompa mięśniowa, non-stop, przez 24 godziny na dobę. Dlatego też jest bardzo wrażliwa na braku tlenu i substancji odżywczych, które są podstawą jego prawidłowego funkcjonowania. Istnieją pewne składniki odżywcze, które są niezbędne dla naszego serca podczas wykonywania wymagających i nieustannych czynności. Są to przeciwutleniacze (koenzym Q 10, witamina E, L-karnityna i karotenoidy), które poza działaniem antyoksydacyjnym posiadają inne, specyficzne funkcje. Na przykład bez koenzymu Q10 komórki serca nie będą w stanie "wygenerować" wystarczająco dużo energii do prawidłowego działania, dlatego nazywa się go "iskrą życia". Podobny proces zachodzi w powiązaniu z karnityną, która przenosi kwasy tłuszczowe jako źródło energii wewnątrz komórek, w których za pomocą koenzymu Q10 przekształca się je w dającą życie energię.
Obie te substancje są syntezowane przez nasze ciało, ale wiek, nieprawidłowa dieta, różne choroby, leki i wieli innych czynników powodują niedobory lub zmniejszają ich poziom w porównaniu do zużycia, więc w konsekwencji ciało zaczyna odczuwać ich brak. W jaki sposób? Zwiększone zmęczenie, brak energii, długotrwały deficyt spowodowany różnymi chorobami - to sygnały od naszego organizmu. Nie czekaj na objawy niedoborów! Uzupełnij je wraz z suplementem STIM Q. Zawiera on nie tylko wymienione wyżej składniki, ale także wyciąg z jednej z najcenniejszych roślin leczniczych - Miłorzębu Japońskiego (Ginkgo biloba). Wpływa on bardzo korzystnie zarówno na krążenie obwodowe, jak i mózgowe, poprawiając zdolności koncentracji i zapamiętywania.
Wszystkie opisane przez nas substancje zostały rozpuszczone w oleju sojowym, oraz zamknięte w żelatynowej kapsułce. Stwarza to idealne warunki do skutecznej absorpcji poszczególnych składników suplementu.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej