Suplement diety PROVEIN


PROVEIN Wspiera układ krążenia, zawiera wyciąg z czosnku

Suplement diety PROVEIN szczególnie polecany jest:
 • osobom, które mają genetyczne predyspozycje do zawału serca lub udaru mózgu
 • osobom, które uprawiają sporty obciążające układ krążenia, w celu przyspieszenia krążenia krwi w mięśniach, a tym samym osiągania lepszych wyników
 • osobom dorosłym, które w świadomy sposób myślą o profilaktyce chorób układu krążenia
 • osobom, które chcą skutecznie wspomagać leczenie nadcićnienia
 • osobom, które chcą wpłynąć na regulację podwyższonego poziomu cholesterolu

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
Witamina B2 25 mg
Niacyna 50 mg
Witamina B6 25 mg
Kwas foliowy 400 mcg
Witamina B12 75 mcg
Allicyna (z 25 mg czosnku zwyczajnego) 250 mcg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
 • 1 tabletka dziennie, po głównym posiłku
 • popijać dużą ilością wody (minimum 1 szklanka)
 • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, chociaż w indywidualnych przypadkach możliwe jest zwiększenie spożycia do 1 tabletki dwa do trzech razy dziennie
 • ewentualne zwiększenie spożycia powinno odbywać się stopniowo
 • w przypadku nadwrażliwości na Niacynę (witamina B3) czasowo zmniejszyć dawkę do ½ tabletki dziennie
 • produkt nie jest zalecany dla dzieci
 • produkt nie jest zalecany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią
Naczynia krwionośne przebiegają przez wszystkie tkanki ludzkiego organizmu, umożliwiając ich odżywienie i prawidłowe utlenowanie każdej komórki naszego ciała. Krew tłoczona przez serce z głównych żył i tętnic przepływa przez naczynia krwionośne, docierając do bardzo drobnych naczyń włosowatych, sięgających do każdej, pojedynczej komórki. Prawidłowe napięcie i elastyczność naczyń jest gwarancją prawidłowego ciśnienia krwi, funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, oraz odżywienia wszystkich struktur w organizmie. Niewłaściwy styl życia, stres, podwyższony cholesterol, palenie papierosów, starzenie się i inne czynniki powodują, że nasze naczynia krwionośne stają się coraz słabsze i podatne na urazy. Jest to w konsekwencji przyczyną bardzo poważnych schorzeń, takich jak zawały serca, udary mózgu, miażdżyca, czy niewydolności narządowe. Według wielu badań, schorzenia układu sercowo-naczyniowego są wciąż przyczyną najwyższej śmiertelności we współczesnej populacji. Wykazano, że witaminy z grupy B (niacyna, B6, B12 i kwas foliowy) są odpowiedzialne za utrzymanie gładkości wewnętrznej ściany naczyń, poprzez neutralizację homocysteiny - produktu trawienia, który powoduje, że wnętrza naczyń stają się porowate, co zwiększa ryzyko powstawania osadów, zmian miażdżycowych, a w konsekwencji zatorów.
Czosnek dzięki zawartości związków siarki i allicyny, rozszerza i oczyszcza naczynia krwionośne oraz zmniejsza poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Dodatkowo, działa jako silny antyoksydant. Wszystkie wyżej wymienione substancje są składnikami oferowanego przez nas suplementu - PROVEIN, który został stworzony by stanowić aktywną pomoc w ochronie układu naczyniowego.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej