Suplement diety VISION SUPPORT


VISION SUPPORT Kompleks witamin, substancji mineralnych i bioflawonoidów dla wzmocnienia wzroku, z luteiną

Suplement diety VISION SUPPORT szczególnie polecany jest:
  • osobom, które są obciążone genetycznymi predyspozycjami do chorób oczu
  • osobom, które dużą część czasu spędzają w sztucznym świetle lub przed ekranem komputera
  • osobom, które są w trakcie leczenia cukrzycy lub nadciśnienia tętniczego
  • osobom, które w sposób świadomy chcą wzmocnić swój wzrok
  • osobom, których oczy np w pracy, na wakacjach, itp. narażone są na szczególnie silne promieniowanie słoneczne

Skład:
Jedna tabletka zawiera: Ilość
Witamina A (wformiebetakarotenu) 833 mcg
Witamina E (oktan D-alfa-tokoferylu) 33,35 mcg
Witamina B2 (ryboflawina) 20 mg
Wapń 105,79 mg
Selen 50 mcg
Chrom 100 mcg
Tauryna 100 mg
Kwercetyna 50 mg
Kompleks bioflawonoidówz owoców cytrusowych 100 mg
Standaryzowany wyciąg z borówki czernicy 10 mg
Luteina 3 mg
Zeaksantyna 130 mcg

Zalecane dzienne spożycie suplementu i inne uwagi:
  • 2 tabletki dziennie, po posiłku
  • nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia
  • produkt nie jest zalecany dla dzieci
  • kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem lub farmaceutą
Dobry wzrok jest warunkiem koniecznym do prawidłowej percepcji i przetwarzania obrazów z naszego środowiska, co jest niezbędne do utrzymania komfortu i bezpieczeństwa życia. Jednocześnie musimy pamiętać, że nasze oczy są codziennie bezpośrednio narażone na negatywne bodźce, które je osłabiają.
Są to różne rodzaje promieniowania, wielogodzinna praca przed ekranem komputera, niskiej jakości odżywianie oraz niektóre przewlekłe choroby takie, jak np. cukrzyca. Oczy reagują w bardzo czuły sposób na brak substancji, które są istotne dla ich prawidłowego funkcjonowania. Należą do nich przede wszystkim witaminy A, E i B2, a także tauryna, która usprawnia procesy detoksykacji drobnych struktur mózgu i siatkówki oraz inne przeciwutleniacze. Centrum odpowiedzialne za ostre widzenie w siatkówce - plamka żółta (macula lutea), zawiera najwyższe stężenie żółtego pigmentu - karotenoidów - zeaksantyny i luteiny, które filtrują szkodliwe dla oka promieniowanie. Ich brak może przyspieszyć zmiany zwyrodnieniowe siatkówki i doprowadzić do zaćmy. Nasz suplement diety - VISION SUPPRT - zawiera zeaksantynę i luteinę, które dodatkowo wsparte są obecnością bioflawonoidów z cytrusów, kwercetyną i kompleksem witamin E,E i B2. Zgodnie z najnowszą wiedzą suplement został również uzupełniony o wyciąg z czarnej borówki znany z działania ochronnego na strukturę oka i zapobiegający rozwojowi zmian zwyrodnieniowych siatkówki i jaskry.

Zaufanie i odpowiedzialność

Avita International® została zbudowana na zasadach uczciwej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zaufania i odpowiedzialności pomiędzy firmą, jej partnerami biznesowymi i klientami.

więcej

Jakość produktów

Nasze produkty spełniają najsurowsze kryteria i wymagania dotyczące jakości, składu i bezpieczeństwa. Uzyskały szereg renomowanych certyfikatów od niezależnych amerykańskich i europejskich instytucji.

więcej

Prosty system marketingu

Koncepcja systemu marketingu oferuje wszystkim zainteresowanym ogromne możliwości działania. Jest prosta, skuteczna i zaprojektowana w taki sposób, by pomóc w rozpoczęciu współpracy i rozwoju stabilnego biznesu.

więcej

Edukacja, opieka i wsparcie

Wiemy, że nowoczesna i efektywna edukacja jest podstawą pomyślnego rozwoju każdej firmy. Dlatego oferujemy partnerom Avita International® nasz własny system szkoleń, programy edukacyjne oraz wsparcie.

więcej